Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Sardonyx Fire Kroppsskrubb

190 kr
250 ML | 760.00 kr / 1L

Mjukgörande kroppsskrubb som avlägsnar döda hudceller med en blandning av socker och oljor. Med noter av mörk bärnsten, vanilj och inslag av blommor.​ ​

Toppnoter: guava, rosa fresia​

Hjärtnoter: ros, saffran, indisk jasmin​

Basnoter: patchouli, svart ambra, vanilj​ ​

  • Berikad med fröolja från oljesumpört som rengör och återfuktar.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Andra köpte också

Sardonyx Fire Doftljus – Sardonyx Fire – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire body wash – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
New Balance 740-sneakers – Blå/Vit – stilleben
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Satin Lip Colour – Pomegranate – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Kabelstickad cardigan i ull- och bomullsblandning – Vit – stilleben
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Déjà Vu Mood Doftljus – Déjà Vu Mood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Punk Bouquet Doftljus – Punk Bouquet – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter