Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Arabesque Wood Kroppsskrubb

190 kr
250 ML | 760.00 kr / 1L

Mjukgörande kroppsskrubb som avlägsnar döda hudceller med en blandning av socker och oljor. Med en träig doft med noter av djup jordig oud och citrus. ​ ​

Toppnoter: citron, ingefära, vattniga noter​

Hjärtnoter: petitgrain, tangerin​

Basnoter: bärnsten, mossa, agarträd​ ​

  • Berikad med fröolja från oljesumpört som rengör och återfuktar.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Andra köpte också

Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Bikinitrosa med knytning i sidan – Mörkblå – stilleben
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Rynkad bralette – Ljusbeige – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bucket hat i bomulls- och linneblandning – Ljusbeige – stilleben
Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Stora hoops – Silver – stilleben
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Midiklänning i bomull – Brun/rutig – stilleben
100% bomull
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Kashmirhalsduk – Mörkbrun – stilleben
+5
100% kashmir
Perle de Coco Roll-on-parfym – Perle de Coco – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Déjà Vu Mood Doftljus – Déjà Vu Mood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Grå – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben
Klassisk trenchcoat – Svart – stilleben