Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Punk Bouquet Kroppsskrubb

190 kr
250 ML | 760.00 kr / 1L

Mjukgörande kroppsskrubb som avlägsnar döda hudceller med en blandning av socker och oljor. Med noter av vanilj och ros.​ ​

Toppnoter: mandel, tangerin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, orkidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkabönor, trädmossa​ ​

  • Berikad med fröolja från oljesumpört som återfuktar och rengör.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Andra köpte också

Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet Doftljus – Punk Bouquet – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Flätad crossbodyväska i läder – Mullvad – stilleben
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Trikåtopp med knytning i midjan – Svart – lookbook
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Grå – stilleben
+3
100% ekologisk bomull
Tunnstickad cardigan – Mörkröd – lookbook
NewBomull-ull
Knälång slipkjol – Svart – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Svart – lookbook
+3
100% ekologisk bomull
Croppade jeans med vida ben – Svart – stilleben
Kortärmad tenniströja i ull – Mörkgrå/melerad – stilleben
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Skräddade shorts i linne – Svart – stilleben
Midiklänning i bomull – Brun/rutig – stilleben
100% bomull
Slätstickad ulltopp – Vit – stilleben
+1
New100% ull
Croppad barrel-leg byxa – Svart – stilleben