Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Fleur de Mimosa Parfymolja

220 kr
6 ML | 36666.67 kr / 1L
Out of stock

En resevänlig roll-on-parfymolja med med en diskret, långvarig doft med noter av mild mimosa som vilar på en bädd av fjäderlätt mysk. ​6 ml.​

Toppnoter: mandel, bergamott, röda vinbär ​

Hjärtnoter: jasmin, mimosa, heliotrop ​

Basnoter: cederträ, krispig ambra, mysk​ ​

Doftfamilj: blommig​

Tillverkad i Italien

Andra köpte också

Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Strukturmönstrad bikinitrosa – Grön – stilleben
+1
Online exclusive
skräddade byxor med pressveck – Svart – stilleben
Shimmer Shells nagellack – Shimmer Shells – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Smockad miniklänning i bomullspoplin – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Bikinitopp med rosetter – Grön – stilleben
Online exclusive
Ribbad långärmad topp – Vit – lookbook
Mohairblandad tröja med ballongärm – Mörkgrå/melerad – stilleben
Slipklänning med dubbla axelband – Mörkblå – stilleben
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Barrel Leg Jeans – Ljus kaki – stilleben
+10
100% bomull
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Smalt läderskärp – Svart – stilleben
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Grå/Melange – stilleben
Tröja i bomull – Vit- och blårandig – stilleben
100% bomull
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
New Balance 740-sneakers – Vit – stilleben
Spetstopp med polokrage – Svart – stilleben
Randiga strumpor – Mörkbrun – stilleben