Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Nocturnal Tales parfymolja

220 kr
6 ML | 36666.67 kr / 1L

En träig doft som stannar kvar, med noter av bland annat tobak, osmanthus och lavendel.

Toppnoter: grapefrukt, cypress, lavendel

Hjärtnoter: tobak, osmanthus, te

Basnoter: vetiver, vanilj, atlasceder, mocka

  • Doftfamilj: trä
  • Tillverkad i Italien

 

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Omlottblus i bomull – Gul/rutig – stilleben
100% bomull
Nocturnal Tales Eau de Toilette – Nocturnal Tales – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
Forest Haze Eau de Toilette – Forest Haze – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Wrap-cardigan i merinoull – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
Croppad skjorta i bomullstwill – Vit – stilleben
Desert Edition Eau de Toilette – Desert Edition – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Lång ullkappa – Mörk mullvad – stilleben
Back in stock
Stickad tröja med avslappnad passform – Vit – lookbook
Boxig t-shirt i bomull – Beige – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkblå – stilleben
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Medelstor hårklämma – Svart/sköldpaddsmönstrad – stilleben
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Barrel Leg Jeans – Mörkbrun – stilleben
+10
100% bomull
Slätstickad ulltopp – Lila – stilleben
+2
New100% ull
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter