Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Déjà Vu Mood Parfymolja

220 kr
6 ML | 36666.67 kr / 1L

Resevänlig roll-on-parfymolja med doft som stannar länge, med noter av arabisk jasmin och vildhallon. ​6 ml. ​ ​

Toppnoter: elemi, vildhallon, jaboticaba​

Hjärtnoter: arabisk jasmin, blå cyklamen, saffransblomma​

Basnoter: ambroxan, drivved, sockervadd​ ​

Doftfamilj: fruktig​

Tillverkad i Italien​

Andra köpte också

Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Oversized bomullsskjorta – Vit – stilleben
+1
New100% bomull
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Randiga strumpor – Mörkbrun – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mörkbrun – stilleben
+10
100% bomull
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Ribbat bomullslinne – Vit – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Nagellack – Pearlescence – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkbrun – lookbook
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Bomullsskjorta – Vit – stilleben
+2
100% bomull