Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Parfumolie Sardonyx Fire

€ 15
6 L | € 2.50 / 1L
Niet op voorraad

Sardonyx Fire

Sardonyx Fire
​Deze roll-on parfum voor op reis, geparfumeerd met donkere amber, heeft in elke druppel wilde vanille en een vleugje bloesem zitten. 6  ml
Alcoholvrij

Topnoten: Guave, roze fresia 

Hartnoten: Roos absolute, saffraan, Indische jasmijn 

Basisnoten: Patchouli, zwarte amber, vanillebonen
​

Bijpassende set

Image of Eau de Toilette
Image of Mini Body Mist

Vergelijkbare items

Perle de Coco roll-on parfum - Perle de Coco - Stilleven
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 geuren
Sardonyx Fire body mist - Sardonyx Fire - Stilleven
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 geuren
Paper Blossom eau de toilette - Paper Blossom - Stilleven
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 geuren
Fleur de Mimosa mini-bodymist - Fleur de Mimosa - Stilleven
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 geuren
Perfect Pistachio mini-bodymist​ - Perfect Pistachio - Stilleven
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 geuren
Miami Muse mini-bodymist - Miami Muse - Stilleven
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 geuren
Sicilian Sunrise bodymist - Sicilian Sunrise - Stilleven
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 geuren
Online exclusive
Sicilian Sunrise bodymist in mini-formaat - Sicilian Sunrise - Stilleven
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 geuren
Online exclusive
Arabesque Wood body mist - Arabesque Wood - Stilleven
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 geuren
Punk Bouquet bodymist - Punk Bouquet - Stilleven
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 geuren

Andere klanten kochten ook

Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerblauw - Stilleven
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerbruin - Lookbook
+2
Nieuw100% cotton
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+1
Nieuw100% wool
Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Set brede oorringen - Goudkleurig - Stilleven
Online exclusive
Trui van wol en katoen met V-hals - Donkerrood - Stilleven
+1
NieuwWool-cotton
Nauwsluitend overhemd van katoen - Blauw/wit - Stilleven
Jeans met wijde pijpen - Donkerbruin - Stilleven
Recht katoenen T-shirt - Wit - Stilleven
+5
100% organic cotton
Katoenen sweatshirt met halve rits - Rood - Stilleven
Nieuw100% organic cotton
Jeans met gebogen pijpen - Middenblauw - Stilleven
Vest van een mohairmix - Rood - Stilleven
Nieuwcotton-wool-mohair
Overhemd met geplooide taille - Donkerbruin - Stilleven
T-shirt van katoen met ronde hals - Wit - Stilleven
Wollen top met knoopdetail - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw100% wool
Wikkelvest van merinowol - Grijs gemêleerd - Stilleven
Nieuw100% merino wool
Wollen top met knoopdetail - Grijs - Stilleven
Nieuw100% wool
Rechte gebreide trui - Donkerbruin - Stilleven
+5
NieuwCotton-wool
Pantalon met ritszak - Zwart - Stilleven
Top van merinowol met polokraag - Rood - Stilleven
+1
Nieuw100% merino wool
Jas van boucléwol - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw
Oversized wollen trui - Gebroken wit - Stilleven
Nieuw100% wool
Elegante broek van een wolmix - Donkerbruin - Stilleven
Gebreid vest van alpacawolmix - Bordeauxrood - Stilleven