Ga naar:

Sale: nog meer nieuwe modellen

logo

Nagellak Riviera Touch

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

Hoog gepigmenteerde, sneldrogende nagellak met een glanzende finish. Geeft volledige dekking met twee lagen. 10 ml

  • Ondoorzichtige kleuren dekken volledig in twee lagen.​
  • Vegan formule.
  • Past uitstekend bij: base coat​.

Vegan formule, wat inhoudt dat dit product geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.

Vergelijkbare items

Metallic Mocha nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Grape Galore nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Rhinestone Roses - Rhinestone Roses - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruby Glow nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Shimmer Shells - Shimmer Shells - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Royal Spice nagellak - Royal Spice - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Peony Ghost - Peony Ghost - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ocean Magic nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Pretty Prism - Pretty Prism - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Sequin Flora nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Andere klanten kochten ook

Cropped overhemd van katoenen keperstof - Blauw/gestreept - Stilleven
Amber Noir parfumolie - Amber Noir - Stilleven
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 geuren
Metallic Mocha nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Jersey top met gedraaide schouder - Lichtblauw - Stilleven
Fleur de Mimosa mini-bodymist - Fleur de Mimosa - Stilleven
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 geuren
Sliprok tot op de knie - Zwart - Stilleven
Doorschijnende sokken - Zwart - Stilleven
Geribbelde sokken van een zijdemix - Zwart - Stilleven
Kniekousen - Donkergrijs - Stilleven
Nieuw
Doorschijnende ajourgebreide sokken - Lichtblauw - Stilleven
Oversized jas - Bruin - Stilleven
Gehaakte top met V-hals - Wit - Stilleven
100% cotton
Doorschijnende sokken - Bruin - Stilleven
Set oorringen - Goudkleurig - Stilleven
Online exclusive
Tweekleurige manchetarmband - Kakigroen/goud - Stilleven
Geurkaars Perle de Coco - Perle de Coco - Stilleven
Wikkelblouse van katoen - Wit met zwarte stippen - Stilleven
100% cotton
Amber Noir-handcrème - Amber Noir - Stilleven
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 geuren
Amber Noir-handlotion​ - Amber Noir - Stilleven
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 geuren
Amber Noir douchegel - Amber Noir - Stilleven
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 geuren
Amber Noir bodylotion - Amber Noir - Stilleven
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 geuren
Nagellak Shimmer Shells - Shimmer Shells - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Badpak met textuur en strikbandjes - Bruin - Stilleven
+4
Online exclusive
Terra Rosa nagellak - Terra Rosa - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22