Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Arabesque Wood Set med handtvål och handkräm

250 kr
500 ML | 500.00 kr / 1L

Arabesque Wood

Arabesque WoodPunk BouquetSicilian SunriseSardonyx Fire

Presentförpackning med vår ikoniska handtvål och handkräm med doften Sicilian Sunrise. Doftar av nyplockade citroner och solvarmt trä. Tillverkade i Italien.

Toppnoter: citron, grapefrukt, röda vinbär​

Hjärtnoter: jasminblad, ananas, päron​

Basnoter: cederträ, mysk, amber​

Sicilian Sunrise Handkräm​

Lyxig återfuktande handkräm.

  • Håller händerna mjuka.​
  • Absorberas snabbt​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​

Sicilian Sunrise Handtvål​

Lyxig handtvål som rengör och vårdar händerna. 

  • Håller händerna mjuka.​
  • Innehåller fuktgivande glycerin.​

 

Liknande produkter

Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben

Andra köpte också

Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Arabesque Wood Doftljus – Arabesque Wood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Cardigan i ull och bomull med lös passform – Mullvad – stilleben
Back in stockUll-bomull
Arabesque Wood Kroppsskrubb – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Bomullsskjorta med figurnära midja – Grå/rosa – stilleben
Topp med halvpolo – Brun/leopardmönstrad – stilleben
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Eau de Toilette – Amber Noir – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Draperad topp med djup ringning bak – Grå/metallic – stilleben
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Skjorta i bomullspoplin med dragsko – Crèmevit – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Mohairblandad tröja med ballongärm – Mörkgrå/melerad – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
+10
100% bomull
Kofta i merinoull med omlott – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
Boxig stickad tröja – Grön – stilleben
+5
NewUll-bomull