Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Arabesque Wood handkräm

120 kr
250 ML | 480.00 kr / 1L

Lyxig, återfuktande handlotion med en träig doft som avslöjar djup jordig oud med en twist av citrus. ​ ​

Toppnoter: citron, ingefära, vattniga noter​

Hjärtnoter: pomerans, tangerin​

Basnoter: amber, mossa, agarträd (oud)​ ​

  • Absorberas snabbt​
  • Gör händerna mjuka och lena.​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Doftljus – Arabesque Wood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Arabesque Wood Kroppsskrubb – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Nagellack – Chili Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Strumpor i ullblandning – Mörkröd – stilleben
Strumpor i ullblandning – Grå – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Ribbad t-shirt – Vit – lookbook
Boxig t-shirt i bomull – Svart – lookbook
+4
100% ekologisk bomull
Cardigan i merinoull – Svart – stilleben
100 % merinoull
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Beetle Green Nagellack – Beetle Green – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Tröja i ull- och bomullsblandning – Brunmelerad – stilleben
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Matte Lip Colour – Striking Orange – stilleben
250 kr
3.7 G | 67567.57 kr / 1 KG
+10
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Hoops med strass – Guld/mörklila – lookbook