Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sicilian Sunrise Handtvål och handkräm, 2-pack

250 kr
500 ML | 500.00 kr / 1L
Out of stock

Sicilian Sunrise

Arabesque WoodPunk BouquetSicilian SunriseSardonyx Fire

Presentbox med vår ikoniska handtvål och handlotion med doften Sicilian Sunrise. Doftar av nyplockade citroner och solvarmt trä. Tillverkade i Italien.

Toppnoter: citron, grapefrukt, röda vinbär​

Hjärtnoter: jasmin, ananas, päron​

Basnoter: cederträ, mysk, bärnsten​

Sicilian Sunrise Handkräm​

Lyxig fuktgivande handkräm.

  • Håller händerna mjuka.​
  • Absorberas snabbt.​
  • Innehåller sötmandelolja och persikokärnolja.​
  • Vegansk.​

Sicilian Sunrise Handtvål​

Lyxig handtvål som rengör och återfuktar huden. 

  • Håller händerna mjuka.​
  • Innehåller fuktgivande glycerin.​
  • Vegansk.​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​

Liknande produkter

Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter

Andra köpte också

Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Arabesque Wood Doftljus – Arabesque Wood – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Cardigan i ull och bomull med lös passform – Mullvad – stilleben
Back in stockUll-bomull
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Bomullsskjorta med figurnära midja – Grå/rosa – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
+10
100% bomull
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Arabesque Wood Kroppsskrubb – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Mohairblandad tröja med ballongärm – Mörkgrå/melerad – stilleben
Boxig stickad tröja – Grön – stilleben
+5
NewUll-bomull
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Topp med halvpolo – Brun/leopardmönstrad – stilleben
Mini-tote i spaltmocka – Röd – stilleben
Omlottcardigan i mohairblandning – Beige – stilleben
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter