Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Perfect Pistachio Bodymist​

50 kr170 kr
Tidigare nedsatt pris: 60 kr
150 ML | 333.34 kr / 1L
Out of stock

Bodymist med en drömlik gourmanddoft. ​ ​

Toppnoter: pistagenötter, varm mjölk, hasselnöt​

Hjärtnoter: vit choklad, ambroxan, amber​

Basnoter: vanilj, sandelträ, krämig mysk​ ​

  • Doftfamilj: fruktig​
  • Tillverkad i Italien​

 

Liknande produkter

Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter

Andra köpte också

Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Perfect Pistachio Parfymolja​ – Perfect Pistachio – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
Kofta i alpackablandning – Gul – stilleben
Ribbat linne – Klarröd – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
Rea
Figurnära linne – Vit – stilleben
120 kr220 kr
Rea
Ribbstickad tenniströja i merinoull – Mörkblå – stilleben
Raka byxor med pressveck – Svart – lookbook
+2
Rea
Stickad tröja med avslappnad passform – Vit – lookbook
Perle de Coco Roll-on-parfym – Perle de Coco – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Linne med fyrkantig ringning – Röd – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
Rea
Ribbstickad topp – Mörkbrun – stilleben
450 kr690 kr
Rea
Fuskpälsjacka i ullblandning – Beige – stilleben
Läderskärp med rundat spänne – Brun – stilleben
Chelseaboots i läder – Svart – stilleben
1090 kr1890 kr
Rea
Minihårklämma – Lila – stilleben
Medelstor hårklämma – Himmelsblå – stilleben
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Ribbstickad cardigan – Ljusbeige – stilleben
Rea
Skjortklänning med knytband – Svart/gula blommor – stilleben
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
T-shirt med rund halsringning – Vit – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull