Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Minibodymist

90 kr
50 ML | 1800.00 kr / 1L

Bodymist med en diskret blommig doft som för tankarna till exotiska vita blommor och gyllene solnedgångar på en avlägsen ö.​ ​

Toppnoter: bergamott, williamspäron (Aromaspace)​

Hjärtnoter: jasmin, tuberos, frangipani​

Basnoter: salt vanilj, mysk, sandelträ​ ​

  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter

Andra köpte också

Pink Noon Eau de Toilette – Pink Noon – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Boxig stickad tröja – Mörkblå – stilleben
+5
NewUll-bomull
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Ribbade sidenstrumpor – Brun – stilleben
Oversized bomullsskjorta – Blå – stilleben
+1
100% bomull
Miniklänning i linne – Svart – stilleben
100% linne
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Ribbad långärmad topp – Grå – stilleben
Tröja i mohairblandning – Mörkröd – stilleben
cotton-wool-mohair
Stickad tröja med avslappnad passform – Mörkröd – lookbook
Stickad tröja med avslappnad passform – Vit – lookbook
Perle de Coco Roll-on-parfym – Perle de Coco – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Strumpor i ullblandning – Mörkröd – stilleben
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Solglasögon med runda metallbågar – Silver – stilleben
Forest Haze Parfymolja – Forest Haze – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Bright Tomato nagellack – Bright Tomato – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Paper Blossom parfymolja – Paper Blossom – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter