Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Fleur de Mimosa Bodymist

100 kr170 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
150 ML | 666.67 kr / 1L
Out of stock

Bodymist med en diskret doft av mild mimosa och mysk. ​ ​

Toppnoter: mandel, bergamott, röda vinbär ​

Hjärtnoter: jasmin, mimosa, heliotrop ​

Basnoter: cederträ, amber, mysk​ ​

  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter

Andra köpte också

Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
Figurnära linne – Vit – stilleben
120 kr220 kr
Rea
Sicilian Sunrise Kroppsskrubb – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Stickad tröja i siden- och bomullsblandning – Ljusblå – stilleben
490 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
ReaSiden-bomull
T-shirt med rund halsringning – Vit – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
T-shirt i bomullstrikå med tryck – Rosa/grafiskt tryck – stilleben
adidas BRMD W Sneakers – Ljusrosa/gul – stilleben
790 kr1349 kr
Tidigare nedsatt pris: 890 kr
Rea
Topp i trikå med rynkad byst – Brunrandig – stilleben
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
T-shirt med rund halsringning – Svart – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Midikjol i twill med rynk – Svart – stilleben
420 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Kofta i alpackablandning – Gul – stilleben
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Bomullsskjorta med intagen midja – Ljusturkos – stilleben
Tröja med polokrage – Rosa – stilleben
240 kr550 kr
Tidigare nedsatt pris: 270 kr
+3
Rea
Raka jeans – Ljusblå – stilleben
850 kr1090 kr
Rea
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Linneskjorta med plisserad midja – Mörkbrun – stilleben