Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Bodymist

170 kr
150 ML | 1133.34 kr / 1L

Skimrande bodymist med blommig doft som för tankarna till exotiska vita blommor och solnedgångar på en ö långt borta.​ ​

Toppnoter: bergamott och williamspäron (Aromaspace)​

Hjärtnoter: jasmin, tuberos och frangipani​

Basnoter: salt vanilj, mysk och sandelträ​ ​

  • Ger huden lyster och en subtil doft. ​
  • Skaka före användning​.
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter

Andra köpte också

Pink Noon Parfymolja – Pink Noon – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Pink Noon Eau de Toilette – Pink Noon – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sidenskjorta – Mörkbrun/prickig – stilleben
+1
New100% siden
Stickad skjortklänning – Dark Brown – stilleben
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Remsandaletter i läder – brun/ormmönstrad – stilleben
Slipklänning med dubbla axelband – Mörkblå – stilleben
Lädersandaler med ringdetalj – Svart – stilleben
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Remsandaletter i läder – Svart – stilleben
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Rynkad blus i bomull – Stark orange – stilleben
100% bomull
Lädersandaler med ringdetalj – Brun – stilleben
Trekantig scarf i ull – Vinröd – stilleben
100% ull
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Skräddade byxor med lös passform – Mörkröd – stilleben
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Kontrastfärgat armband av metall och harts – Svart/Guld – stilleben
Lång ullkappa med sjalkrage – Mörkbrun – stilleben
Midilång slipklänning i satin – Svart/blommig – stilleben