Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Miami Muse Bodymist

170 kr
150 ML | 1133.34 kr / 1L

Bodymist med en diskret doft av rosépeppar, rosa sockervadd och mysk.​ ​

Toppnoter: rosépeppar, guava​

Hjärtnoter: hallonblom, viol​

Basnoter: patchouli, rosa sockervadd, mysk​ ​

  • Doftfamilj: fruktig​
  • Tillverkad i Italien​

Liknande produkter

Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Fleur de Mimosa Minibodymist – Fleur de Mimosa – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter

Andra köpte också

Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Kroppsskrubb – Miami Muse – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Ring i mässing med sfärisk detalj – Silver – stilleben
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
adidas Handball Spezial Sneakers – Brun/vit – stilleben
Tunnstickad cardigan – Beige – lookbook
NewBomull-ull
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Axelremsväska i läder – Mörkbrun – stilleben
Sheer Lip Colour – Modest Buff – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Minibodymist – Punk Bouquet – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Perfect Pistachio Parfymolja​ – Perfect Pistachio – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Kort halsband med stenpärlor – Vinröd – stilleben
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkblå – stilleben
Bomberjacka med krage – Mörkbrun – stilleben
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Miniklänning – Svart – lookbook
Paper Blossom parfymolja – Paper Blossom – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter