Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Sardonyx Fire Minibodymist

90 kr
50 ML | 1800.00 kr / 1L

Bodymist med en intensiv blommig doft av mörk amber, vild vanilj och inslag av blommor.​ ​

Toppnoter: guava, rosa fresia​

Hjärtnoter: ros, saffran, indisk jasmin​

Basnoter: patchouli, svart amber, vanilj​ ​

  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter

Andra köpte också

Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Croppad oversized bomullsskjorta – Svart – stilleben
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Pink Noon Parfymolja – Pink Noon – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Boxig stickad tröja – Mörkblå – stilleben
+5
Ull-bomull
Dra-på-byxor i ull – Mörk mullvad – stilleben
New100% ull
Oversized bomullsskjorta – Blå – stilleben
+1
100% bomull
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Kort halsband med stenpärlor – Vinröd – stilleben
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Flätad crossbodyväska i läder – Brun – stilleben
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Taupebrun – lookbook
Strukturmönstrad minikjol – Beige/Melange – lookbook
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Bomullsskjorta – Brun-/blårandig – stilleben
+2
100% bomull
Oversized tröja i ull och kashmir – Grå – stilleben
Oversized tröja i ull och kashmir – Mörk mullvad – stilleben
Perfekt match: Bikinitrosa med knytning i sidan – Blå – stilleben