Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Miami Muse Minibodymist

90 kr
50 ML | 1800.00 kr / 1L

Bodymist med en diskret doft som av rosépeppar, sockervadd och mysk.​ ​

Toppnoter: rosépeppar, guava​

Hjärtnoter: hallonblom, viol​

Basnoter: patchouli, rosa sockervadd, mysk​ ​

  • Doftfamilj: fruktig​
  • Tillverkad i Italien​

 

Liknande produkter

Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Bodymist​ – Amber Noir – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Amber Noir Roll-on-parfym – Amber Noir – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Forest Haze Parfymolja – Forest Haze – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter

Andra köpte också

Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Déjà Vu Mood Parfymolja – Déjà Vu Mood – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Kort halsband med stenpärlor – mörkbeige – stilleben
Stickad huva i kashmir – Mörkbrun – stilleben
New100% kashmir
Rynkade loafers – Mörkbrun – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörkblå – stilleben
+5
Ull-bomull
Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Mullvad/beige – lookbook
Kashmirhalsduk – Mörkbrun – stilleben
+5
100% kashmir
Stickad kofta med krage – Klarblå – stilleben
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Tröja i bomull – Vit- och blårandig – stilleben
100% bomull
Axelremsväska i canvas med läderdetaljer – Benvit/svart – stilleben