Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Trusted Mocha nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande och heltäckande nagellack med glansig finish. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Veganskt​.
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Liknande produkter

Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perfect Rust nagellack – Perfect Rust – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bright Tomato nagellack – Bright Tomato – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
More Pistachio Nagellack – More pistachio – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Armband med sfärer – Silver – stilleben
Lång ullkappa med sjalkrage – Mörkgrå – stilleben
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Ribbad långärmad topp – Mörkbrun – lookbook
Croppade jeans med vida ben – Mellanblå – stilleben
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+6
Strumpor i ullblandning – Svart – stilleben
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Dra-på-byxor i ull – Mörk mullvad – stilleben
New100% ull
Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Ribbad t-shirt – Svart – stilleben
Bomullsskjorta med figurnära midja – Vit – lookbook
Lip Gloss – Smashing Coral – stilleben
170 kr
4.0 ML | 42500 kr / 1 L
+2
T-shirt i bomull med rund hals – Grå/Melange – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Jeans med avsmalnande ben – Svart – stilleben
Ribbad långärmad topp – Svart/randig – stilleben
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Avsmalnande skjorta med ballongärmar – Svart – stilleben