Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Arabesque Wood Body wash

170 kr
350 ML | 485.72 kr / 1L
Out of stock

Rikt löddrande duschgel med en träig doft med noter av djup jordig oud och citrus. ​ ​

Toppnoter: citron, ingefära, vattniga noter​

Hjärtnoter: pomerans, tangerin​

Basnoter: ambra, mossa, agarträd​ ​

  • Gör huden ren, fräsch och mjuk. ​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Liknande produkter

Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Kroppsskrubb – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Polotröja i ull – Röd – stilleben
+1
New100 % merinoull
Ankelboots i läder med spetsig tå – Svart – stilleben
Stickad tröja med avslappnad passform – Mörkröd – lookbook
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Kortärmad kashmirtopp – Grå – stilleben
+1
100% kashmir
Ribbad midiklänning – Svart – stilleben
100% ekologisk bomull
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Tröja i mohairblandning – Röd/blå – stilleben
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Vit med svarta detaljer – stilleben
+4
100% ekologisk bomull
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Topp med draperad urringning – Svart – stilleben