Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Nine Notes Handkräm​

120 kr
250 ML | 480.00 kr / 1L

Lyxig och återfuktande handkräm med en varm och diskret doft. ​ ​

Toppnoter: bergamott och frön från myskokra​

Hjärtnoter: magnolia, näckros och freesia​

Basnoter: sidenmysk och vitt linne​ ​

  • Håller händerna mjuka och lena.​
  • Absorberas snabbt​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Ribbad midiklänning – Svart – stilleben
100% ekologisk bomull
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Rynkad klänning i bomull – Svart – stilleben
100% bomull
Ribbad ullcardigan med korsett – Mörkbrun – stilleben
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Triangelformad scarf i siden och kashmir – Svart – stilleben
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Tvåfärgat armband – Svart/Guld – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
Slipklänning med dubbla axelband – Mörkblå – stilleben
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Boxig stickad tröja – Mörkgrå – stilleben
+5
Bomull-ull
Twilljacka med dragkedja – Svart – stilleben
Omlottblus – Grå/leopardmönstrad – stilleben
Ribbad sidentopp – Svart – stilleben
100% siden
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter