Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Base coat

€ 6€ 12
10 ML | € 600.00 / 1L
Sale

Base coat

Base coat

Essentiële laag om de houdbaarheid van je nagellak te verlengen.

  • Duidelijk​
  • 94% van natuurlijke oorsprong*​
  • Vegan formule​
  • Past uitstekend bij: top coat​ 

De vegan formule houdt in dat dit product geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.​ ​

*Natuurlijke oorsprong gedefinieerd en berekend in overeenstemming met ISO 16128​

Combine with

Image of Top coat
€ 6€ 12
Niet op voorraad
Image of Nagellak Silky Screen
Niet op voorraad
Image of Nagellak Trusted Mocha

Andere klanten kochten ook

Nagellak Cold Marble - Cold Marble - Stilleven
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Nagellak Scarlet - Scarlet - Stilleven
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Nagellak Fuzzy Flamingo - Fuzzy Flamingo - Stilleven
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Dried Petals wang en lip - Dried Petals - Stilleven
€ 9€ 19
5.0 G | € 1800 / 1 KG
Sale
Mermaid Hint nagellak - Mermaid Hint - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ribgebreid vest - Donkerblauw - Stilleven
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
A-lijn minirok - Donkerbruin - Stilleven
€ 29€ 59
Vorige prijs: € 35
Sale
Trui van een alpacawolmix met ballonmouwen - Bruin - Stilleven
Wollen top met lange mouwen - Zwart - Stilleven
Elegante linnen broek - Donkerbruin - Stilleven
100% linen
Ruimvallende denim short - Gebroken wit - Stilleven
Taps toelopend gebreid vest - Beige - Stilleven
SaleWool-cotton
Midi-jurk van piqué-jersey - Lila - Stilleven
Top met gedrapeerde col - Beige - Stilleven
Sale
Jeans met taps toelopende pijpen - Zwart - Stilleven
Ribgebreide trui met V-hals - Botergeel - Stilleven
Leren Derby-schoenen - Zwart - Stilleven
Sale
Ruby Glow nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruimvallende broek van katoen met wijde pijpen - Gebroken wit - Stilleven
€ 49€ 89
Vorige prijs: € 59
Sale100% cotton
Rosy Moment matte lippenstift - Rosy Moment - Stilleven
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Volumineuze wollen jas met ceintuur - Donkertaupe gemêleerd - Stilleven
+2
Weer op voorraad
Cropped omkeerbaar vest - Grijs/turquoise - Stilleven
Sale
Triangelbikinitop met textuur - Bordeauxrood - Stilleven
€ 19€ 29
Vorige prijs: € 22
Sale
Jersey top met lange mouwen - Donkergeel - Stilleven
€ 19€ 39
Vorige prijs: € 22
Sale