Ga naar:

Sale: nog meer nieuwe modellen

logo

Mermaid Hint nagellak

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

Hoog gepigmenteerde, sneldrogende nagellak met een glanzende finish. Geeft volledige dekking met twee lagen. 10 ml

  • Ondoorzichtige kleuren dekken volledig in twee lagen.​
  • Vegan formule.
  • Past uitstekend bij: base coat​.

Vegan formule, wat inhoudt dat dit product geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.

Vergelijkbare items

Nagellak Riviera Touch - Riviera Touch - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nagellak Fig Fantasy - Fig Fantasy - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink nagellak - Odd Pink - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nagellak Lava Red - Lava Red - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nagellak Bright Tomato - Bright Tomato - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nagellak Perfect Rust - Perfect Rust - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nagellak Java Bean - Java Bean - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nagellak Quiet Blue - Quiet Blue - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki nagellak - Moody Khaki - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
More Pistachio nagellak - More Pistachio - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Andere klanten kochten ook

Moody Khaki nagellak - Moody Khaki - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Driehoekige wollen sjaal - Bordeauxrood - Stilleven
Sicilian Sunrise handcrème​ - Sicilian Sunrise - Stilleven
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 geuren
Driehoeksjaal van wol en lyocell - Beige - Stilleven
Gebreide sjaal van kasjmier - Taupe - Stilleven
+5
100% cashmere
Leren enkellaarzen - Donkerbeige - Stilleven
Nieuw
Oversized gebreide trui - Gebroken wit/zwart - Stilleven
Wool-cotton
Geruite sokken - Rood/geruit - Stilleven
Nieuw
Relaxed broek met ronde pijpen - Zwart - Stilleven
Nauwsluitende kasjmier capuchon - Donkerbruin - Stilleven
Nieuw100% cashmere
Miami Muse handcrème - Miami Muse - Stilleven
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 geuren
Sicilian Sunrise douchegel - Sicilian Sunrise - Stilleven
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 geuren
Online exclusive
Wollen top met knoopdetail - Crème - Stilleven
Nieuw100% wool
Nagellak Roasted Walnut - Roasted Walnut - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
T-shirt van katoen met ronde hals - Grijs gemêleerd - Stilleven
+7
100% organic cotton
Cropped broek met wijde, ronde pijpen - Gebroken wit - Stilleven
Wikkelvest van merinowol - Grijs gemêleerd - Stilleven
Nieuw100% merino wool
Nagellak Baroque Red - Baroque Red - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Gedrapeerde top met gedrapeerde kraag - Wit - Stilleven
More Pistachio nagellak - More Pistachio - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Leren sandalen met bandjes - Zwart - Stilleven
Uitlopende linnen midi-jurk - Lila - Stilleven
Crêpe blouse met kant - Blauw/zwart - Stilleven
Top met boothals en opgerolde randen - Geel - Stilleven