Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Nagellak Silky Screen

€ 8€ 12
10 ML | € 800.00 / 1L
Niet op voorraad

Hoog gepigmenteerde, sneldrogende nagellak met een glanzende finish. Geeft volledige dekking met twee lagen. 10 ml

  • Ondoorzichtige kleuren dekken volledig in twee lagen.​
  • Vegan formule.
  • Past uitstekend bij: base coat​.

Vegan formule, wat inhoudt dat dit product geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.

Vergelijkbare items

Sequin Flora nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Peony Ghost - Peony Ghost - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Say Lollipop nagellak - Say Lollipop - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Grape Galore nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Metallic Blue - Metallic Blue - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Pretty Prism - Pretty Prism - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Midl Matcha - Mild Matcha - Stilleven
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Beetle Green nagellak - Beetle Green - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Scarlet - Scarlet - Stilleven
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Mermaid Hint nagellak - Mermaid Hint - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Andere klanten kochten ook

Katoenen overhemd - Wit - Stilleven
+2
100% cotton
Gebreide top van alpacawolmix - Oatmeal - Stilleven
€ 35€ 69
Vorige prijs: € 45
Sale
Ribgebreid vest - Grijs gemêleerd - Stilleven
€ 49€ 79
SaleWool-cotton
Gebreide mouwloze trui - Marineblauw - Stilleven
SaleWool-cotton
T-shirt met ronde hals - Zwart - Stilleven
€ 12€ 22
Vorige prijs: € 15
+1
Sale100% cotton
Broek met rechte pijpen en persvouwen - Donkerbruin - Lookbook
Ribgebreide tanktop met boothals - Zwart - Stilleven
Gebreid T-shirt van een mohairmix - Bruin - Stilleven
Ribgebreid katoenen vest - Gemêleerd groen - Stilleven
Sale
Katoenen trui met V-hals - Mosterdgeel - Stilleven
Sale100% cotton
Gebreide trui - Donkerbruin - Lookbook
€ 29€ 49
Sale
Taps toelopend overhemd - Bruin/geruit - Stilleven
Sale100% cotton
Taps toelopend gebreid vest - Donkerbruin - Lookbook
SaleWool-cotton
Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Ribgebreid vest - Donkerblauw - Stilleven
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Taps toelopend gebreid vest - Donkergrijs - Stilleven
SaleWool-cotton
Taps toelopende linnen blazer - Bruin - Stilleven
€ 69€ 149
Vorige prijs: € 79
Sale
Trui van een alpacamix - Beige - Stilleven
Sale
Rechte gebreide trui - Groen - Stilleven
+5
NieuwWool-cotton
Trui van kasjmier en katoen - Beige - Stilleven
SaleCashmere-cotton
Vest van een geborstelde mohairmix - Zwart - Stilleven
Gemodelleerde katoenen blouse met V-hals - Wit - Stilleven
Sale100% cotton
Trui van een alpacawolmix met ballonmouwen - Bruin - Stilleven
Trui van merinowol met V-hals - Kakigroen - Stilleven
Sale100% merino wool