Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sardonyx Fire handkräm

120 kr
250 ML | 480.00 kr / 1L

Lyxig återfuktande handlotion med en intensiv blommig doft med noter av mörk amber, vild vanilj och inslag av blommor.​ ​

Toppnoter: guava, rosa fresia​

Hjärtnoter: ros, saffran, indisk jasmin​

Basnoter: patchouli, svart amber, vanilj​ ​

  • Gör händerna mjuka och lena.​
  • Absorberas snabbt​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

Liknande produkter

Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Chunky halskedja – Silver – stilleben
Online exclusive
Sardonyx Fire Kroppsskrubb – Sardonyx Fire – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
5 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Klassisk trenchcoat – Beige – stilleben
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Bomberjacka med krage – Mörkbrun – stilleben
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Ullkrage – Mörkbrun – lookbook
790 kr
Ull-mohair
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miniklänning i linne – Svart – stilleben
100% linne
Strukturerad tröja i merinoull – Vit/Svart – stilleben
100 % merinoull
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock