Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Sardonyx Fire handkräm

70 kr
30 ML | 2333.34 kr / 1L

Rik, fuktgivande kräm med sheasmör. Den har en intensiv blommig doft med noter av mörk ambra, vild vanilj och blommor.​ ​

Toppnoter: guava, rosa fresia​

Hjärtnoter: ros, saffran, indisk jasmin ​

Basnoter: patchouli, svart ambra, vanilj​ ​

  • Gör händerna silkeslena.​
  • Innehåller sheasmör.​
  • Vegansk.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​

Liknande produkter

Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter

Andra köpte också

Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sardonyx Fire Bodymist – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Sardonyx Fire Doftljus – Sardonyx Fire – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sardonyx Fire Kroppsskrubb – Sardonyx Fire – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Kort halsband med stenpärlor – Vinröd – stilleben
Ballerinaskor i läder – Svart – stilleben
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perle de Coco Doftljus – Perle de Coco – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Klassisk tote – Brun – stilleben
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Ribbad långärmad topp – Vit – stilleben
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Necessär i canvas – Fleur de Mimosa – stilleben
320 kr
169.0 G | 1893.49 kr / 1 KG
4 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Midiklänning med knytband i ryggen – Svart – stilleben