Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Punk Bouquet handkräm

70 kr
30 ML | 2333.34 kr / 1L

Återfuktande kräm för kroppen med sheasmör. Med en blommig doft med noter av vanilj och ros.​ ​

Toppnoter: mandel, tangerin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, tigerorchidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkabönor, trädmossa​ ​

  • Gör händerna silkeslena.​
  • Innehåller sheasmör.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Liknande produkter

Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter

Andra köpte också

Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Strumpor i ullblandning – Svart – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Punk Bouquet Parfymolja – Punk Bouquet – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Minibodymist – Arabesque Wood – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Sardonyx Fire Parfymolja – Sardonyx Fire – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Boxig stickad tröja – Grön – stilleben
+5
NewUll-bomull
Kort polotröja – Vit – stilleben
Ull-bomull
Cardigan i ull och bomull med lös passform – Mullvad – stilleben
Back in stockUll-bomull
Tröja i alpackablandning med ballongärm – Marinblå – stilleben
Stickad väst i ull- och bomullsblandning – Svart – stilleben
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Rosa – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Paper Blossom parfymolja – Paper Blossom – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Mörkröd – stilleben
Tröja i ull- och bomullsblandning – Brunmelerad – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Grå/Melange – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
skräddade byxor med pressveck – Svart – stilleben