Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Perfect Pistachio Handkräm​

45 kr70 kr
Tidigare nedsatt pris: 50 kr
30 ML | 1500.00 kr / 1L
Out of stock

Rik återfuktande kräm med sheasmör och en drömlik gourmanddoft. ​ ​

Toppnoter: pistagenötter, varm mjölk, hasselnöt​

Hjärtnoter: vit choklad, ambroxan, amber​

Basnoter: vanilj, sandelträ, krämig mysk​ ​

  • Gör händerna silkeslena​
  • Innehåller sheasmör​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter

Andra köpte också

Figurnära linne – Vit – stilleben
120 kr220 kr
Rea
Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Avsmalnande stickad cardigan – Beige – stilleben
ReaUll-bomull
Ribbstickad T-shirt – Vit – stilleben
390 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 450 kr
ReaUll-bomull
Tachisme Pepper Doftljus – Tachisme Pepper – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
T-shirt med rund halsringning – Vit – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Oversized jeansjacka – Gråblå – stilleben
950 kr1590 kr
Tidigare nedsatt pris: 1090 kr
Rea
Byxor med pressveck i bomull – Brun – stilleben
Rea100% bomull
Skulptural v-ringad bomullsblus – Vit – stilleben
Rea100% bomull
Randig skjorta i resortstil – Brun-/blårandig – stilleben
Croppade jeans med vida ben – Mellanblå – stilleben
T-shirt med rund halsringning – Beige – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Ribbstickad cardigan – Grå/Melange – stilleben
ReaUll-bomull
Raka byxor med pressveck – Marinblå – stilleben
+2
Rea
adidas Originals Japan Decon Sneakers – Beige/ Ormimitation – stilleben
Randig ribbstickad t-shirt – Ljusblå/svarta ränder – stilleben
Byxor i bomull med lös passform och vida ben – Off-white – stilleben
550 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 650 kr
Rea100% bomull
Sportiga byxor i scubatyg – Mörkblå – stilleben
Figursydd utsvängd midiklänning – Mörkbrun – stilleben
Tröja i alpackablandning – Beige – stilleben
Barrel Leg Jeans – Tvättad rosa – stilleben
+10
100% ekologisk bomull