Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Fleur de Mimosa Handkräm

45 kr120 kr
Tidigare nedsatt pris: 50 kr
250 ML | 180.00 kr / 1L
Out of stock

Lyxig återfuktande handkräm med en blommig doft av mild mimosa och mysk. ​ ​

Toppnoter: mandel, bergamott, röda vinbär ​

Hjärtnoter: jasmin, mimosa, heliotrop ​

Basnoter: cederträ, krispig amber, mysk​ ​

  • Håller händerna mjuka.​
  • Absorberas snabbt​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Liknande produkter

Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Midiklänning med smala axelband – Svart – stilleben
Cardigan i sidenblandning – Blå – lookbook
490 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
Rea
Avsmalnande stickad cardigan – Mörkgrå – stilleben
ReaUll-bomull
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Asymmetrisk draperad midiklänning – Ljusgrön/ginghamrutig – stilleben
750 kr1390 kr
Tidigare nedsatt pris: 850 kr
Rea
Byxor i bomull med ballongformad silhuett – Mullvad – stilleben
Sportig jacka med dragsko – Mullvad – stilleben
950 kr1390 kr
Tidigare nedsatt pris: 1090 kr
Rea
Voluminös blus med knytband – Rosabeige – stilleben
Smockad blus – Svart – stilleben
650 kr890 kr
Rea
Lädersneakers – Silver – stilleben
490 kr1290 kr
Rea
Borstad kofta i mohairblandning – Svart – stilleben
Byxor med dragsko i bomullstwill – Svart – stilleben
Baddräkt med rosetter – Brun – stilleben
+3
Online exclusive
Snedskuren minikjol – Varm taupe – stilleben
390 kr690 kr
Tidigare nedsatt pris: 450 kr
Rea
Baseballkeps i bomullstwill – Himmelsblå – stilleben
Cowboyboots i läder – Svart – stilleben
Stickad tröja – Svart – stilleben
450 kr690 kr
ReaUll-bomull
Stickad t-shirt i bomull – Ljusturkos – stilleben
100% bomull
Ärmlös draperad midiklänning – Mörkorange – stilleben
650 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 750 kr
Rea
Miniklänning i linne med omlott – Svart – lookbook
590 kr1090 kr
Tidigare nedsatt pris: 690 kr
Rea100% linne
Oversized tröja i mohairblandning – Beige – stilleben
Sockboots i läder – Svart – stilleben