Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Perfect Pistachio Handkräm​

70 kr120 kr
Tidigare nedsatt pris: 80 kr
250 ML | 280.00 kr / 1L
Out of stock

Lyxig, återfuktande handlotion med en varm gourmanddoft – ljuvlig och drömlik. ​ ​

Toppnoter: pistagenötter, varm mjölk, hasselnöt​

Hjärtnoter: vit choklad, ambroxan, amber​

Basnoter: vanilj, sandelträ, krämig mysk​ ​

  • Absorberas snabbt​
  • Gör händerna mjuka och lena.​
  • Innehåller sötmandelolja och olja från persikokärnor.​
  • Tillverkad i Italien​

 

Liknande produkter

Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter

Andra köpte också

Figurnära linne – Svart – lookbook
120 kr220 kr
Rea
Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Famous Brown Ögonpenna – Famous Brown – stilleben
120 kr220 kr
1.3 G | 92307.69 kr / 1 KG
+1
Rea
Perfect Pistachio Parfymolja​ – Perfect Pistachio – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Figurnära linne – Vit – stilleben
120 kr220 kr
Rea
Oversized cardigan i mohairblandning – Mörkblå – stilleben
Perfect Pistachio Minibodymist​ – Perfect Pistachio – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Tröja i alpackablandning – Ljusblå/vitrandig – stilleben
420 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
T-shirt med rund halsringning – Svart – stilleben
150 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 170 kr
+1
Rea100% bomull
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ – Perfect Pistachio – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Oversized tröja i mohairblandning – Beige – stilleben
Randiga strumpor – Mörkbrun – stilleben
Dra-på-byxor i ull – Mörk mullvad – stilleben
New100% ull
Warm Earth Highlighter i krämform – Warm Earth – stilleben
90 kr270 kr
Tidigare nedsatt pris: 100 kr
10.8 G | 8333.33 kr / 1 KG
Rea
Ribbstickad bomullscardigan – Vit – stilleben
330 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 370 kr
Rea100% bomull
Utsvängda jeans med pressveck – Tvättad mellanblå – stilleben
Diadem med nitar – Konjak/guld – stilleben
120 kr320 kr
Rea
Ribbad kofta – Grå – stilleben
490 kr790 kr
ReaOnline exclusive
Midiklänning med smala axelband – Svart – stilleben
Ribbstickad cardigan – Mörkblå – stilleben
ReaBomull-ull
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
A-linjeskuren kjol – Mörkbrun – stilleben
330 kr690 kr
Tidigare nedsatt pris: 370 kr
Rea
Stickad tröja i siden- och bomullsblandning – Ljusblå – stilleben
490 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
ReaSiden-bomull