Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Lemon Little nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande nagellack med glansig finish som ger full täckning med två lager. 10 ml.

  • Ger full täckning med två lager.​
  • Perfekt med: baslack, nagellack​.

 

Liknande produkter

Odd rosa Nagellack – Odd rosa – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Quiet Blue nagellack – Quiet Blue – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Java Bean – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Moody Khaki Nagellack – Moody Khaki – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Perfect Rust nagellack – Perfect Rust – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bright Tomato nagellack – Bright Tomato – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lava Red nagellack – Lava Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
More Pistachio Nagellack – More pistachio – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Fig Fantasy nagellack – Fig Fantasy – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Sicilian Sunrise Doftljus – Sicilian Sunrise – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Bomullsskjorta – Vit – stilleben
+2
100% bomull
Lip Gloss – Smashing Coral – stilleben
170 kr
4.0 ML | 42500 kr / 1 L
+2
Retro Cordovan Läppstift med lätt täckning – Retro Cordovan – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Croppad oversized bomullsskjorta – Beige/blå ränder – stilleben
Baddräkt med korsad rygg – Brun – stilleben
Oversized skjorta – Ljusblå – stilleben
100% bomull
Croppad oversized bomullsskjorta – Vit – lookbook
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Set med chunky hoops – Guld – stilleben
Online exclusive
Ribbad långärmad topp – Mörkbrun – lookbook
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben