Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Viridian Green Nagellack

120 kr
10 ML | 12000.00 kr / 1L

Högpigmenterat, snabbtorkande nagellack med glansig finish. Ger full täckning med två lager. 10 ml.

Liknande produkter

Roasted Walnut nagellack – Roasted Walnut – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Frozen Moss Nagellack – Frozen Moss – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Platinum Veil – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Baroque Red nagellack – Baroque Red – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
More Pistachio Nagellack – More pistachio – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Nagellack – Think Tropical – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Quiet Blue nagellack – Quiet Blue – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16

Andra köpte också

Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Bordeaux Mood nagellack – Bordeaux Mood – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Mighty Mahogany Nagellack – Mighty Mahogany – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
Lång kjol med spetsdetaljer – Mörkblå – stilleben
Mössa i kashmir – Svart – stilleben
+6
100% kashmir
Ribbad sidentopp – Svart – stilleben
100% siden
Ribbat bomullslinne – Grön – lookbook
Lip Gloss – Smashing Coral – stilleben
170 kr
4.0 ML | 42500 kr / 1 L
+2
Retro Cordovan Läppstift med lätt täckning – Retro Cordovan – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Cardigan i merinoull – Lila – stilleben
New100 % merinoull
Lång ullkappa – Svart – stilleben
New
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
A-linjeskuren kjol – Mörkgrå – stilleben
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Ulltopp med halvpolo – Vit/Svart – stilleben
100% ull
Strukturerad tröja i merinoull – Vit/Svart – stilleben
100 % merinoull
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Set med chunky hoops – Silver – stilleben
Online exclusive
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Grå/Melange – stilleben
+7
100% ekologisk bomull
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Vida jeans – Mörkblå – stilleben
+7
New
Oversized bomullsskjorta – Vit – stilleben
+1
New100% bomull
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive