Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Punk Bouquet handtvål

100 kr
250 ML | 400.00 kr / 1L
Out of stock

Lyxig tvål som effektivt både rengör och vårdar händerna. Doft av blommor med noter av vanilj och ros.​ ​

Toppnoter: mandel, mandarin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, tigerorchidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkaböna, trädmossa​ ​

  • Gör dina händer mjuka och lena.​
  • Innehåller den fuktgivande ingrediensen glycerin.​
  • Vegansk.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​ ​

Andra köpte också

Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Minibodymist​ – Amber Noir – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Doftljus – Punk Bouquet – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Baseballkeps i bomullstwill – Mörkblå – stilleben
V-ringad klänning med rynk – Mörkblå/prickar – stilleben
adidas Handball Spezial Sneakers – Beige/Rosa – stilleben
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
New Balance 740-sneakers – Vit – stilleben
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire body wash – Sardonyx Fire – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
4 dofter
Kortärmad kashmirtopp – Mörkbrun – stilleben
100% kashmir
Miami Muse Eau de Toilette – Miami Muse – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Randiga strumpor – Mörkbrun – stilleben
Ribbad långärmad topp – Svart/randig – stilleben