Ga naar:

Sale: tot wel 50% korting

logo

Nagellak Platinum Veil

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

Hoog gepigmenteerde, sneldrogende nagellak met een glanzende finish. Geeft volledige dekking met twee lagen. 10 ml

  • Ondoorzichtige kleuren dekken volledig in twee lagen.​
  • Vegan formule.
  • Past uitstekend bij: base coat​.

Vegan formule, wat inhoudt dat dit product geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.

Vergelijkbare items

Nagellak Shimmer Shells - Shimmer Shells - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Pearlescence - Pearlescence - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Royal Spice nagellak - Royal Spice - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruby Glow nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Metallic Mocha nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak - Chili Touch - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak - Viridian Green - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Smooth Indigo nagellak - Smooth Indigo - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Rhinestone Roses - Rhinestone Roses - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Pretty Prism - Pretty Prism - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Andere klanten kochten ook

Kniekousen - Donkergrijs - Stilleven
Nieuw
Nagellak Rhinestone Roses - Rhinestone Roses - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Trui met ruches aan de kraag - Beige - Stilleven
NieuwWool-cotton
Nagellak Pretty Prism - Pretty Prism - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Jeans met gebogen pijpen tot op de enkel - Beige - Stilleven
Ruimvallende jeans met ronde, wijde pijpen - Middenblauw - Stilleven
Brede klassieke hoofdband - Donkerbruin - Stilleven
Cropped jeans met smalle pijpen - Verbleekt zwart - Stilleven
Ocean Magic nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Kasjmier top met korte mouwen - Grijs - Stilleven
Nagellak Pearlescence - Pearlescence - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
T-shirt van katoen met ronde hals - Wit - Stilleven
Metallic Mocha nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ruimvallende blazer van katoen en linnen - Lichtbeige - Stilleven
Vissershoedje van geweven stro - Donkerbruin - Stilleven
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerblauw - Stilleven
Gebreid vest van alpacawolmix - Groen - Stilleven
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerbruin - Lookbook
+2
Nieuw100% cotton
Recht katoenen T-shirt - Wit - Stilleven
+4
100% organic cotton
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+1
Nieuw100% wool
Gebreid T-shirt van een alpacawolmix - Taupe - Stilleven
Rechte gebreide trui - Groen - Stilleven
+5
NieuwWool-cotton
Trui van wol en katoen met V-hals - Donkerrood - Stilleven
+1
NieuwWool-cotton
Jeans met wijde pijpen - Donkerbruin - Stilleven