Ga naar:

Sale: nog meer nieuwe modellen

logo

Nagellak Quiet Blue

€ 12
10 ML | € 1200.00 / 1L

Hoog gepigmenteerde, sneldrogende nagellak met een glanzende finish. Geeft volledige dekking met twee lagen. 10 ml

  • Ondoorzichtige kleuren dekken volledig in twee lagen.​
  • Vegan formule.
  • Past uitstekend bij: base coat​.

Vegan formule, wat inhoudt dat dit product geen ingrediënten van dierlijke oorsprong bevat.

Vergelijkbare items

Smooth Indigo nagellak - Smooth Indigo - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Mermaid Hint nagellak - Mermaid Hint - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Metallic Blue - Metallic Blue - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Ocean Magic nagellak - {{variantName}} - Beschrijving
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Blue Art nagellak - Blue Art - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Vivid Vermilion - Vivid Vermilion - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Peony Ghost - Peony Ghost - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Pretty Prism - Pretty Prism - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Beetle Green nagellak - Beetle Green - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Nagellak Trusted Mocha - Trusted Mocha - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22

Andere klanten kochten ook

Bomberjack met kraag - Donkerbruin - Stilleven
Amber Noir-handcrème - Amber Noir - Stilleven
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 geuren
Vest van een alpacamix - Donkerbruin - Stilleven
Nagellak Pearlescence - Pearlescence - Stilleven
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+22
Katoenen midi-jurk - Lichtblauw - Stilleven
100% cotton
Armbandenset - Zilver/blauw - Stilleven
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerbruin - Lookbook
+2
Nieuw100% cotton
Nauwsluitend overhemd van katoen - Donkerblauw - Stilleven
Effen gebreide wollen top - Lila - Stilleven
+2
Nieuw100% wool
Overhemd van katoen met strik in de taille - Wit - Stilleven
Jas met opstaande kraag en trekkoord - Donkerblauw - Stilleven
Recht katoenen T-shirt - Wit - Stilleven
+4
100% organic cotton
Effen gebreide wollen top - Donkerrood - Stilleven
+2
Nieuw100% wool
Gebreid T-shirt van een alpacawolmix - Taupe - Stilleven
Overhemd met geplooide taille - Donkerbruin - Stilleven
Recht katoenen T-shirt - Zwart - Lookbook
+4
100% organic cotton
Ruimvallend zijden overhemd - Donkerblauw - Stilleven
+1
Nieuw100% silk
Geribbelde top met lange mouwen - Donkerrood - Stilleven
Trui met ruches aan de kraag - Beige - Stilleven
NieuwWool-cotton
Oorbellen met met veelkleurige stenen - Goud/veelkleurig - Stilleven
Volumineuze wollen jas met ceintuur - Donkertaupe gemêleerd - Stilleven
Oversized katoenen overhemd - Wit - Stilleven
+1
Nieuw100% cotton
Ruimvallende jeans met ronde, wijde pijpen - Middenblauw - Stilleven
Gemodelleerde broek met plooien - Zwart - Stilleven